O spoločnosti

O SPOLOČNOSTI SOLIGHT

Spoločnosť Solight bola založená v roku 2009 so zameraním na dovoz tovaru a jeho následnou distribúciou v sieťach obchodných reťazcov a klasických veľkoobchodov i maloobchodov.


Začiatkom roku 2010 sme postupne získali zastúpenie značiek Case Logic (brašne, puzdra a obaly na notebooky, audio, video či foto), Bandridge (prepojovacie AV káble a príslušenstvo) a One for All (univerzálne diaľkové ovládače a izbové antény) pre Českú a Slovenskú republiku, čím sa spoločnosť Solight stala významným dodávateľom na poli distribúcie AV a elektro príslušenstvo.


Obchodovaný sortiment sa následne rozšíril i o ďalšie komodity značiek Brondi (PMR vysielačky, detské pestúnky, domové alarmy), D-Clean (čistiace prostriedky na elektronické zariadenia), Intenso (CD/DVD média), Sanyo (batérie a nabíjačky) a vlastnú značku Solight (výrobky z oblasti elektrotovaru a elektromateriálu).


Na konci roku 2011 sa nám podarilo získať zastúpenie tiež pre značky Clingo (univerzálne držiaky na mobilné zariadenia) a JCB (nabíjacie a nenabíjacie batérie).


S naším tovarom sa v súčasnosti môžete stretnúť v prevažnej väčšine reťazcov a obchodov Českej a Slovenskej republiky. Medzi významných partnerov patria napríklad Electro World, Alza.cz, Mironet, Datart International, NAY, Tesco Stores, Makro Cash&Carry, Metro Cash&Carry, K+B Expert, a ďalší z rady veľkoobchodných i maloobchodných distribútorov.


Zložením a pestrosťou sortimentu, skladovými kapacitami, širokou sieťou obchodných zástupcov a prepracovaným systémom služieb merchandiserov sme vhodným partnerom pre všetky typy maloobchodného i veľkoobchodného predaja. Obchodným partnerom poskytujeme veľmi zaujímavé podmienky pre aktívnu ponuku a ďalší predaj nášho tovaru. Táto ponuka je pritom neustále rozširovaná podľa požiadaviek zákazníka i podľa potrieb trhu.


Našim cieľom je naplnenie predstáv, požiadavkám a potrebám zákazníkov súvisiacich s predajom tovaru doplnený kompletným zákazníckym servisom.

 

Case Logic logo

ZNAČKA CASE LOGIC

Spoločnosť Case Logic bola založená v roku 1984 v Boulderu v Colorade (USA), s európskou pobočkou v Gembloux v Belgicku. Spoločnosť si drží predné miesto v oblasti výroby tašiek na notebooky a prvkov na ukladanie a organizovanie elektronických, foto, video a audio prístrojov. Za týmto úspechom stojí nielen vysoká kvalita výrobkov, ich trvanlivosť a praktickosť, ale tiež inovatívny dizajn a uplatňovanie nových technológií.


Ostatne vzhľad a funkčnosť hrajú dominantnú rolu pri tvorbe vzhľadu nových produktov. Dizajnérom spoločnosti Case Logic sa tieto požiadavky podarilo naplniť prepojením kreatívnych prvkov s trendmi životného štýlu. V širokom portfóliu výrobkov Case Logic si tiež každý môže nájsť svoj obľúbený produkt zodpovedajúci jeho unikátnemu štýlu i potrebám.


Výrobky Case Logic sú určené ako profesionálom, tak pre každodenne bežné používanie. Produkty sú vypracované do posledných detailov, vysoko kvalitný materiál zaručí odolnosť, pevnosť i flexibilitu.


Farebné odtiene puzdier, brašien a obalov reflektujú štýly sezóny. Použité materiály zaručujú bezpečnú ochranu proti mechanickému poškodeniu i tiež proti nepriaznivým vplyvom počasia.


Case Logic vlastní viac než 100 patentov na svoj inovatívny dizajn a technológie. Celkovo zahrňuje ucelená rada produktov viac než 500 ukladacích a organizačných riešení pre osobné i profesionálne potreby.

 
 

Case Logic přehled kategorií


 

Kontakty

Novinky e-mailom

Prihláste sa pre odber noviniek a exkluzívnych ponúk